Akce

Vyhraj startovné na běh mezi mosty

Chceš být součástí napínavého závodu? Máme pro tebe skvělou zprávu! Můžeš vyhrát startovné na tuto nezapomenutelnou výzvu – běh mezi mosty! 🌉💪 Tak na co čekáš? Zúčastni se a ukaž všem, co ve svých běžeckých botách skrýváš! 🏃‍♀️🏃 #běhmezinamosty #vyhraj #startovné #vzrušení #Acotyužmášsvéčíslo

zobrazit více
Kikiriki Games

Pro novou mobilní hru se hledají zajímavé otázky z celého světa.

Bezbariérové herní studio Kikiriki Games, které letos v květnu vydalo úspěšnou audio mo-bilní střílečku To the Dragon Cave pracuje na nové, tentokrát vědomostní hře. V The Brave Brain půjde o správné zodpovězení kvízových otázek z nabízených možností. Cílem je vytvořit co nejvíce inkluzivní hru s globálním obsahem, proto se vývojáři rozhodli zapojit do přípravy celou herní komunitu. Vydání hry se plánuje na jaro příštího roku.

zobrazit více
Logo nové vědomostní hry Logo nové vědomostní hry
Obrázek č. 3 - Běh proti rakovině prsu - 14/05/2022 Brno

Soutěž o lístky na běh v Mostě!

Na událost #NN Night Run v Mostě, dne 13. 08. 2022, se chystáme zařadit několik lístků se startovným pro zrakově handicapované do soutěže. Pravidla pro zařazení do soutěže jsou velice jednoduché a splnit je dokáže opravdu každý!

Zobrazit více

NN Night Run Brno 
14. 05. 2022 a náš plán

Za náš tým “ #Nevidíš #Uslyšíš ” jsme se účastnili něčeho výjimečného, a tím byl běh na 5 km proti rakovině prsu a noční závod 10 km v Brně (oba oficiálně jako NN Night Run). Obojí se konalo 14. 05. 2022.

Zobrazit více
Obrázek č. 4 - Běh proti rakovině prsu - 14/05/2022 Brno
Adventní neděle 2020

Divadlo pod čarou 
         aneb vánoční live  stream koncert

Divadlo pod čarou nás přivítalo na jednom z benefičních live stream koncertů.

zobrazit více
Sdílet článek