O nás

O nás

O nás – kdo jsme a co děláme?
Jsme nejen webová platforma, ale zanedlouho, po vyřízení nezbytných formalit, také začínající nadace. Naše pozornost bude zaměřena na získávání informací a jejich následné poskytování všem, kdo mají problémy se zrakem. Ať už jste dospělý či dítě, věříme, že naše služby vám pomohou lépe se orientovat ve světě plném informací.

Naše vize 

Naše vize – co chceme dosáhnout?
Naším cílem je, abyste všechny potřebné informace našly v co nejpřehlednější a nejjednodušší formě na jednom místě. Chceme totiž podporovat právě vás, kdo jste nějakým způsobem zrakově omezeni (dospělí i děti), a pomoci vám s doporučením kompenzačních pomůcek pro nevidomé či s poskytnutím pomoc při získávání finančního příspěvku.

Najdete zde

Dále na našem webu naleznete veškeré potřebné aplikace pro lidi, kteří mají problémy se zrakem a jímž mohou alespoň v určité míře ulehčit život. Zároveň se zde můžete seznámit s organizacemi a nadacemi podporujícími zrakově handicapované lidi. A to ještě není vše! Na našich stránkách rovněž naleznete návody, jak si nastavit váš počítač, notebook, tablet či mobilní telefon, abyste tuto techniku mohli co nejefektivněji využívat. Dále získáte rady a tipy od odborníků, jak si zrak chránit, nebo odkazy na zrakové testy, které mohou pomoci odhalit vady zraku.

Nejen to 

Pokud máte zkušenosti s onemocněním zraku a chcete se podílet na vývoji našich stránek, nebo přispět svým potenciálem naší nadaci, tak neváhejte a přidejte se k nám. Společně můžeme udělat svět přátelštější pro ty, kteří mají problémy se zrakem.

Děkujeme Vám

Naše komunikace je zaměřena na to být přátelská a zábavná, protože věříme, že i přes zrakové problémy by měl být život plný radosti a pozitivní energie. Přidejte se k nám a pojďme společně změnit svět k lepšímu!

Kontakt

Písek 

Česká republika

Telefon: +420 602 346 294

Email: Martin martin@nevidis-uslysis.cz

Email: Daniel daniel@nevidis-uslysis.cz

O nás v číslech

Sleduje nás

Akce

Rozdané klíčenky

Spolupráce 

Podporují nás

Sdílet článek