#NN Night Run – soutěž o lístky na běh v Mostě

Běhání s handicapem není vůbec žádný problém!

Před nedávnem jsme Vám psali o naší akci v souvislosti s #NN Night Run v Brně, který se konal 14. 05. 2022. Stránka se nachází v horním menu “Aktuálně”. Jednalo se o událost, při které bylo možné se zúčastnit několika běhů v rámci jednoho večera. Vzdálenost hlavního běhu byla 10 km. Za tým #Nevidíš #Uslyšíš jsme se v rámci tohoto večera zúčastnili běhu na 5 km (proti rakovině prsu) a také na 10 km. Kloubouk dolů před Martinem, jak jako slabozraký tyto dvě tratě zvládnul.

Obrázek č. 3 - Běh proti rakovině prsu - 14/05/2022 Brno

V souvislosti s tím jsme v našem článku zmínili, že počínaje dalším nočním během v Mostě, který se bude konat dne 13. 08. 2022, bychom byli moc rádi, kdyby se k nám připojili další nevidomí či slabozrací a zkusili si alespoň jeden z běhů s námi. Nejde o to se umístit na prvním místě, ale zúčastnit se a mít z toho skvělý pocit. Zároveň bychom také uvítali nové přátele, kteří jsou bez handicapu a byli by ochotni běžet jako vodiči pro nevidomé či slabozraké.

V rámci #NN Night Run v Mostě bude možnost zúčastnit se následujících běhů:

1. Běh “Family Run”2 km (nezávodní – mohou se zúčastnit i jednotlivci s našim doprovodem) (začátek 19:15)

2. Běh proti rakovině prsu5 km (začátek 20:30)
  

3. Noční běh10 km (začátek 21:30)

Před samotným během si společně se startovacím číslem vyzvednete pár zajímavých drobností a po běhu dostanete na krk krásnou medaili za každý absolvovaný běh. Ke stažení pak bude na oficiálních stránkách #NN Night Run také diplom. Pokud byste měli s čímkoliv nějaké potíže, velice rádi Vám na pomůžeme.

Tak co, jdete do toho s námi? Je tu pro Vás soutěž!

Na tuto událost #NN Night Run v Mostě (všechny výše uvedené běhy), dne 13. 08. 2022, se chystáme zařadit několik lístků se startovným pro zrakově handicapované do soutěže. Pravidla pro zařazení do soutěže jsou velice jednoduché a splnit je dokáže opravdu každý!

1. Sdílejte tento článek na Váš Facebook profil prostřednictvím této webové stránky. Stačí kliknout na ikonu Facebooku na této stránce.

2. Klikněte na “Tohle se mi líbí” na facebookové stránce #NN Night Run. 

3. Pomocí formuláře níže nám sdělte, proč právě Vy byste měli lístek vyhrát (povězte nám něco o sobě, jaký konkrétně máte handicap, jak dlouho jím trpíte, atd. Délku a obsah textu necháme na Vás. Není zde pravidlo, že nejdelší vyhrává.

Do formuláře uveďte Vaše jméno, příjmení, předmět zprávy (např. Soutěž) a Vaší emailovou adresu. Do zprávy potom napište Vaše sdělení s informací, který z výše uvedených běhů byste chtěli absolvovat.

4. Absolvujte krátký audio, či video rozhovor s #Nevidíš #Uslyšíš na místě v den běhu. 

5. Vstupem do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů, jinak nebude možné vstupenku zaregistrovat.

Čas na splnění výše uvedených bodů, vyjma bodu č. 4, je do 31. 7. 2022, 23:59. Čtvrtý bod proběhne až v den běhu přímo na místě. 

Po výše uvedeném datu proběhne vyhodnocení a výhercům budou prostřednictvím emailu zaslány další informace o tom, jakým způsobem obdrží vstupenku.

Pokud se nebudete chtít účastnit naší soutěže, a přesto si s námi chcete zaběhat, využijte také formulář níže a tuto informaci nám sdělte. Budeme velice rádi!

Pokud se přímo Vy nebudete chtít účastnit běhu, budeme rádi za sdílení tohoto článku či označení člověka, který by se potenciálně mohl zúčastnit.

Samozřejmě, že formulář níže můžete využít i pro případné další dotazy.

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT!

Proč chcete získat lístek na #NN Night Run v Mostě?

Povězte nám něco o sobě, o Vašem handicapu, zájmech, koníčcích atd.

    Sdílet článek