Dot Watch

Chytré hodinky

Dot Watch hodinky

Jsou speciální hodinky se 4 řádkovým dotykovým displejem. Displej disponuje hliníkovými body, které zobrazují Braillovo písmo.
Uživatel pomocí těchto bodů rozpozná aktuální čas, ale také notifikační oznámení.

Nový smysl pro čas

Pomocí těchto hodinek prožijete čas zcela inovativním způsobem, a to bez zvuku. Hodinky vám nabídnou přístup k základním funkcím jako čas, datum, budík, stopky a v neposlední řadě i časovač. A co více? Dot Watch vám zobrazí i sekundy.

Vědět, kdo volá. Zvedněte nebo odmítněte.

Hodinky vám nabídnou úplně nový zážitek. Poznáte, kdo vám volá, aniž se podíváte na telefon či hodinky. V případě, že obdržíte na váš smartphone oznámení, Dot Watch vám zavibrují a na hodinkách se zobrazí jméno volajícího. Volá vám kamarád? Přijměte hovor. Volá vám vedoucí? Stiskem tlačítka „zavolejte zpět později“ ho odmítnete.

Získejte zprávy okamžitě. Čtěte rychleji, než kdy jindy.

Přišla ti textová zpráva na mobil? Aplikace ji ihned přeloží do Braillova písma a obsah zprávy předá vašim Dot Watch hodinkám. Zprávu si pak můžete přečíst na intuitivním dotykovém displeji. Obsah zprávy bude zobrazen pomocí ovládacích prvků na ciferníku, přizpůsobený automatickým posouváním.

Oceněný design

Hodinky Dot Watch získaly mnoho mezinárodních ocenění za design.
Speciální je dokonalá rovnováha mezi krásou a funkčností.
Nadčasový kulatý tvar a minimalistický stříbrný milánský náramek vám každý den nabídne pohodlí. A navíc se hodí k jakémukoli oblečení.

Dot Watch uvolňuje svůj plný potenciál pro ty, kdo umí číst Braillovo písmo.

Odkaz na oficiální stránky dodavatele.

přejít na stránky
Sdílet článek